top of page

FEA Mimarlık

2004 yılında başlanan yolculukta, 2021 Mart ayında kendi faaliyetlerine başlayan Furkan Enes Aydoğan (FEA) Mimarlık; mimari, iç mimari ve kurumsal tasarım alanlarında projeler geliştirmekte, uygulama, uygulama kontrolörlüğü ve proje yönetimi yapmaktadır. FEA Mimarlık; birçok farklı sektörden, yerel ve uluslararası firmaların çözüm ortağı olup, farklı ölçeklerde ürünler, projeler geliştirmektedir.

 

FEA Mimarlık, üstlendiği her projede müşteri memnuniyetini sağlamaya, ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunmaya önem vermektedir. Bu doğrultuda tüm teknolojik imkanları kullanarak, kararlı ve istikrarlı yapısıyla, yasal mevzuatlara, kurallara, gerekliliklere uygun, sağlam, güvenli ve modern yapıları inşaa etmektedir.

 

Çevreyi, doğayı koruyan, iş sağlığı ve güvenliği bilincinden ödün vermeyen, kalite yönetim sistemi ile endüstriyel, kurumsal, showroom, mağaza, restoran, otel, konut, sağlık ve eğitim yapıları üzerine faaliyetlerini geliştirmektedir. Anahtar teslim iş yapabilme becerisi, konusunda uzman çalışanları, profesyonel yönetici kadrosu ile zamanında teslim ederek gerçekleştirdiği projeler gurur kaynağıdır.

 

 

Furkan Enes Aydoğan, İstanbul Kültür Üniversitesinden mezun olmuştur.

Mimarlık hizmetleri ve taahhüt işlerinin yanı sıra, ulusal ve uluslararası mimari yarışmalardan çeşitli dereceler elde etmiş, patentli ürün tasarımları da bulunmaktadır.

bottom of page